PROJELENDİRME - istanbul Asansör yapımı, bakım.Asansör Tadilat

İçeriğe git

PROJELENDİRME

Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
.
PROJELENDİRME
ASANSÖR UYGULAMA PROJESİ
Asansör Projesi Çizilmesi İstenen Yapının Mimari Projesi Mühendislerimiz Tarafından incelenir. Çizilen Mimariye Mevcut Kuyuya Göre Gerekli Trafik Hesapları Yapılarak Gerekli Asansör Sayısı ve Kapasitesi Belirlenir. Asansör Sayısı ve Kapasitesinin Belirlenmesinden Sonra Bakanlığın Belirlediği Yasal Mevzuatlar Çerçevesinde Yapılacak Olan Asansörlerin Projeleri Çizilir.Projeleri Çizilen Asansörlerin Teknik Dosyası Hazırlanır. Çizilen Proje ve Hazırlanan Teknik Dosya İlgili Belediyenin İlgili Birimine Teslim Edilerek Onay Sürecine Girilir. Onay Sürecinden Geçen Projeler Firmamız Tarafından Proje Sahibine Teslim Edilir.
ASANSÖR MONTAJ – REVİZYON - BAKIM
 ASANSÖR KURULUM
Mühendislerimiz Asansör Uygulamasının Yapılacağı Kuyuda veya Kuyularda Rölöve Alarak İlgili Belediyenin Onayladığı Mimari ve Asansör Projelerine Uygun Ölçülerde Asansör Kuyusunun Yapılıp Yapılmadığının Kontrolünü Yapar. Gerekli Kontroller Yapıldıktan Sonra Mühendislerimiz Gözetiminde Gerekli Yetki Belgelerine Sahip Teknik Personelimiz Tarafından Asansör Kurulum İşlemi Tamamlanır.
REVİZYON & MODERNİZASYON
Eski Asansörlerinizi İhtiyacınıza ve Güvenlik Prensiplerine Uygun Bir Şekilde Performansı ve Verimliliği Artacak Şekilde Revizyonunu Yaparak Yeniliyor ve Tekrar Kullanımınıza Sunuyoruz.
7/24 SERVİS BAKIM
Bir Asansör Ne kadar İyi Olursa Olsun Düzenli Olarak Bakım Yapılmadığı Sürece Güvenli, Verimli ve Sürekli Bir İşleyişe Sahip Olamaz. Yaptığımız Bakımlarda Gerekli Yetki Belgelerine Sahip Olmamızın Verdiği Avantajla Çalışan Mekanik, Elektirik ve Elektronik Aksamlarının Sağlıklı Çalışıp Çalışmadığının Kontrollerini Yapıyoruz. Kontrollerimizi Yaptıktan Sonra Asansörlerinizin Devamlı ve Güvenli Bir Şekilde Çalışması İçin Tedbirlerimizi Alarak Asansörünüzün Kesintisiz Çalışmasına Olanak Sağlamış Oluyoruz.
İletişim Bilgileri
Molla Gurani Mah. Tomrukçu Sk. No: 47/A Fatih/İstanbul
E-Posta: proje@hubasansor.com.tr

Kıssa Menü
İçeriğe dön